Grupper

Gruppindelning juniorträning 2018      
Romeleåsens GK        
         
JuniorELIT RåGK 2018  start den 5/4 17.30 Tränare: Hasse Bergdahl (pojkar och flickor) Jenny Svedung (flickor)
Pojkar        
Namn e-mail golf-id mobil  
Albin Tidén tajmbarnet.98@hotmail.com 981005-006 072-5783108  
Gustaf Nilsson gustaf.nilsson@ahlsell.se 970404-041 046-201298  
Simon Sandquist mats@sandquist.nu 991124-008 046-80306  
David Sandquist mats@sandquist.nu 020227-009 046-80306  
Christopher Haaland chaaland98@gmail.com 980204-016 070-0910950  
Marcus Jönsson ann-margreth.jonsson@veberod.com 000813-010 070-7128768  
Marcus Dagsberg marcus.dagsberg@gmail.com 010618-010 046-85370  
Rasmus Berlin berlin_honda@hotmail.com 970113-022 072-7402615  
Edwin Persson m.persson@hotmail.com 020224-018 076-7926400  
         
Flickor        
Amanda Davidsson amanda.davidsson05@gmail.com 050804-007 0727-327754  
Mikaela Rohlin mikaela.rohlin@hotmail.com 000225-007 076-1313291  
Elin Fridh elin.fridh01@gmail.com 010404-005 046-86092  
Vilma Hollerup-Thulin pevipe@live.se 010226-007 070-3089410  
Tilda Frank tilda1223@gmail.com 991223-013 0703-287819  
         
         
         
         
Röd/Blå grupp Fredagar 17-17.50/Söndagar 15-15.50 start den 13/4   Tränare: Tony Frank
Namn Golf-ID HCP Telefonnr. E-mail
Molly Elmer 091226-2326 x 0730-894798 jonashakansson@hotmail.com
William Sjögran 080330-3874 x 0736-878386 niclas@byggservicekomplett.se
Elvira Fyge 080711-008 x 0709-285786 fyge@telia.com
Christoffer Brodda 110324-002 x 0709-447709 mattiasbrodda@gmail.com
 Hilda Svanstedt  080211-008  x  0730-861188  josv@marabu.com
 Jonathan Billvik 070225-011  x 0730-596197 charlottabillvik@gmial.com

 

Grön grupp pojkar

 

Måndagar 17.20-18.35/Söndagar 13.30-14.45 start den 9/4

 

Tränare:Magnus Andrén och Mats Carlsson

Namn Golf-ID HCP Telefonnr. E-mail
Caspar Davidsson 070307-008 54 0727-327754 rdn@skanemejerier.se
Linus Oredsson 020928-017 54 070-5736726 jesper.oredsson@live.se
Jakob Jönsson 021213-013 42 076-8192337 asa.j@romele.com
Oscar Fridh 060409-009 46 076-1082519 heffaklumpen321@gmail.com
David Thilderqvist 071113-004 54 040-482032 andreas.thilderqvist@telia.com
Nils-Johan Thilderqvist 100115-008 54 040-482032 andreas.thilderqvist@telia.com
William Olsson 070224-010 54 0733-101201 mikael.perssonsvedala@telia.com
         
         
Grön grupp flickor Fredagar 18-19.15/Söndagar 13.30-14.45  start den 13/4 Tränare: Tony Frank
Namn Golf-ID HCP Telefonnr. E-mail
Anna-Maria Thilderqvist 060205-013 54 040-482032 andreas.thilderqvist@telia.com
Jenny Sandquist 050506-009 29 0723-812121 jenny@sandquist.nu
Hanna Nilsson 050702-011 54 076-1631458 maria.hakan@veberod.com
Elin Johansson 040311-015 54 0705-954508 jbpjot@gmail.com
 Izabel Gylling-Halme  050718-006  54  040-531183  ulgy@live.se
         
Vit grupp Måndagar 18.45-20/Söndagar 16-17.15   start den 9/4 Tränare: Magnus Andrén och Tony Frank
Namn Golf-ID HCP Telefonnr. E-mail
Lukas Frank 020114-003 50 0705-080510 tonyfrank0715@gmail.com
Melvin Rohlin 030524-009 54 070-5520002 melvin.rohlin@gmail.com
Tyko Ungh 031031-010 36 076-0772941 tykegaming03@gmail.com
Tim Ovnell 030109-010 24,8 0766-114011 s_seeu@hotmail.com
Simon Persson 050111-024 31,5 0706-465036 mail@uptrading.se
         
 Kontaktuppgifter   Tränare      
Hasse Bergdahl info@niblickgolf.se 070-8584030    
Mats Carlsson mats@niblickgolf.se 070-2913121    
Tony Frank tony@niblickgolf.se 070-5080510    
Magnus Andrén magnus@niblickgolf.se 070-7189863    
Jenny Svedung jenny@niblickgolf.se 070-8434808